Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
SUCURI
- Număr anunț
- DA23142858
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
- Cod CPV
- 15321000-4 · Sucuri de fructe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,28 RON
- Valoare atribuită
- 296,22 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2019 16:15
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
296,22 RON
din 299,28 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 3,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.