Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII LA INVELITOARE PENTRU ELIMINARE INFILTRATII , REFACUT TAVAN RIGIPS SI INLOCUIT HIDROFOR
- Număr anunț
- DA21866257
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GURA CALITEI (CUI 28112225)
- Furnizor / câștigător
- TERRASAV CONSTRUCT SRL (CUI 33161186)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.999,92 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 09:18
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 16:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.999,92 RON
din 1.999,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro