Ofertă acceptată Cumpărare directă

reabilitari interioare-IGIENIZAREA SEDIULUI CORP F , mezanin

Număr anunț
DA21846911
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI RO13035949)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.168,07 RON
Valoare atribuită
4.168,07 RON
Data publicării
23.11.2018 15:51
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.168,07 RON

din 4.168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.