Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Taietor asfalt RZ 123 NTC
- Număr anunț
- DA21543986
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Arad S.A. (CUI RO1683483)
- Furnizor / câștigător
- SIFEE UTILAJE SRL (CUI RO26704247)
- Cod CPV
- 42641300-4 · Masini-unelte pentru prelucrarea betonului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.878,16 RON
- Valoare atribuită
- 5.878,16 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 12:54
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.878,16 RON
din 5.878,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro