Ofertă acceptată Cumpărare directă

Server Fujitsu Primergy TX1310 M3, Procesor Intel® Xeon® E3-1225 v6 3.3GHz , 1x 8GB UDIMM DDR4 2400M

Număr anunț
DA21868395
Autoritate contractantă
COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
Furnizor / câștigător
ARA SOFTWARE GROUP SRL (CUI RO14332522)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.659,58 RON
Valoare atribuită
3.659,58 RON
Data publicării
27.11.2018 10:21
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.659,58 RON

din 3.659,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.