Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparație mobilier școlar

Număr anunț
DA21883130
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” DOROHOI (CUI 29084760)
Furnizor / câștigător
M. DESIGN SRL (CUI RO17005614)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.378,15 RON
Valoare atribuită
3.378,15 RON
Data publicării
28.11.2018 10:14
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.378,15 RON

din 3.378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.