Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie Simbio Copy A4, 80g, 5 x 500 coli/top, Cod RTC NF3464
- Număr anunț
- DA21558048
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI DAMBOVITA (CUI 4402787)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369 RON
- Valoare atribuită
- 377,40 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 13:39
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
377,40 RON
din 369 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro