Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipette fillers pi-pump® 2500. Volum 10 ml. Culoare verde. Producator Vitlab
- Număr anunț
- DA21557896
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI RO9311329)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 42671100-1 · Portscule de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,89 RON
- Valoare atribuită
- 211,89 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 13:34
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,89 RON
din 211,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro