Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de montare,demontare anvelope si echilibrare roti Ford Transit/SRCF CTA
- Număr anunț
- DA21878946
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120 RON
- Valoare atribuită
- 120 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 15:17
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120 RON
din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro