Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hidrofor+ seminte gazon
- Număr anunț
- DA21550079
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,82 RON
- Valoare atribuită
- 598,82 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 08:41
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
598,82 RON
din 598,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro