Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATON SIMPLU 80GR. LINZER CU BRANZA 120 gr
- Număr anunț
- DA23145602
- Autoritate contractantă
- GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
- Furnizor / câștigător
- LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI RO8075238)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 725,90 RON
- Valoare atribuită
- 725,90 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 09:51
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
725,90 RON
din 725,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro