Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foi de dafin

Număr anunț
DA23144354
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr2 (CUI 19039338)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,90 RON
Valoare atribuită
6,90 RON
Data publicării
28.05.2019 09:00
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,90 RON

din 6,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.