Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem irigatie automatizat, Comuna Checea
- Număr anunț
- DA21548738
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHECEA (CUI 16544785)
- Furnizor / câștigător
- VARRA GARDEN CONSTRUCT SRL (CUI 33967025)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.859 RON
- Valoare atribuită
- 28.859 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 15:53
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.859 RON
din 28.859 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro