Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale DAS

Număr anunț
DA23146046
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Slobozia (CUI 17197579)
Furnizor / câștigător
FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,35 RON
Valoare atribuită
137,35 RON
Data publicării
28.05.2019 10:08
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,35 RON

din 137,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.