Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Asigurari RCA DACIA Logan, B7, DJ
- Număr anunț
- DA23145041
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 5077668)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,02 RON
- Valoare atribuită
- 588,02 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 09:30
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,02 RON
din 588,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro