Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimb anvelope A13157 ; A2358 ; A10227, Revizie autovehicul A13157 ; A2358 ;

Număr anunț
DA23143478
Autoritate contractantă
U.M.01545 (CUI 4523223)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.396,58 RON
Valoare atribuită
1.396,58 RON
Data publicării
28.05.2019 07:59
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.396,58 RON

din 1.396,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.