Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii analiza apa potabila/osmozata

Număr anunț
DA23142277
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI RO13341727)
Cod CPV
71610000-7 · Servicii de testare si de analiza a compozitiei si a puritatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.358 RON
Valoare atribuită
2.358 RON
Data publicării
27.05.2019 15:28
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.358 RON

din 2.358 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.