Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analize apa potabila/ osmozata

Număr anunț
DA23142225
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI RO13341727)
Cod CPV
71610000-7 · Servicii de testare si de analiza a compozitiei si a puritatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306 RON
Valoare atribuită
306 RON
Data publicării
27.05.2019 15:26
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306 RON

din 306 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.