Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA + CASCO

Număr anunț
DA23135380
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.298,58 RON
Valoare atribuită
3.298,58 RON
Data publicării
27.05.2019 10:57
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.298,58 RON

din 3.298,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.