Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare articole sportive

Număr anunț
DA23145699
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
18412000-0 · Imbracaminte sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.082,29 RON
Valoare atribuită
9.082,29 RON
Data publicării
28.05.2019 09:55
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.082,29 RON

din 9.082,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.