Ofertă acceptată
Cumpărare directă
File de protectie Esselte transparent cristal 75mic A4 plastic 100buccutie
- Număr anunț
- DA23150896
- Autoritate contractantă
- Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,58 RON
- Valoare atribuită
- 168,58 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:52
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,58 RON
din 168,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro