Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnituri birou

Număr anunț
DA23150679
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Valcea (CUI 24716199)
Furnizor / câștigător
VIGASO SRL (CUI 15353175)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533,56 RON
Valoare atribuită
533,56 RON
Data publicării
28.05.2019 12:43
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,56 RON

din 533,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.