Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED Benq GW2270H, 21.5", Full HD, HDMI, Flicker Free, Negru
- Număr anunț
- DA23148924
- Autoritate contractantă
- U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744,36 RON
- Valoare atribuită
- 744,36 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 11:46
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
744,36 RON
din 744,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro