Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE 404

Număr anunț
DA23148334
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG.JIU (CUI 4666258)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,62 RON
Valoare atribuită
404,62 RON
Data publicării
28.05.2019 11:25
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,62 RON

din 404,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.