Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii acoperis sala sport Taut, Comuna Batar

Număr anunț
DA23148325
Autoritate contractantă
COMUNA BATAR (CUI 4738419)
Furnizor / câștigător
BUIBAŞ MIDONE CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30002178)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.921,69 RON
Valoare atribuită
57.921,69 RON
Data publicării
28.05.2019 11:24
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.921,69 RON

din 57.921,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.