Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsator de birou Novus Stabil 30 coli 100x 246 150x266 albastru

Număr anunț
DA23146508
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,96 RON
Valoare atribuită
53,96 RON
Data publicării
28.05.2019 10:24
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,96 RON

din 53,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.