- Număr anunț
- DA23146142
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION BARBU (CUI 4364217)
- Furnizor / câștigător
- DANI DIVERTIKA SRL (CUI RO24723790)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.435,37 RON
- Valoare atribuită
- 4.435,37 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:11
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.435,37 RON
din 4.435,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro