Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnituri de birou

Număr anunț
DA23144210
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.434,35 RON
Valoare atribuită
1.434,35 RON
Data publicării
28.05.2019 08:53
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.434,35 RON

din 1.434,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.