Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS
- Număr anunț
- DA23143414
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.085 RON
- Valoare atribuită
- 6.085 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 07:43
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.085 RON
din 6.085 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro