Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP SD367AE (21/22) cartuse cerneala negru si color originale pt D1470/D2460/F2180/F4180/J3680/4315
- Număr anunț
- DA23142055
- Autoritate contractantă
- Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369 RON
- Valoare atribuită
- 369 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 15:18
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369 RON
din 369 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro