Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA23141346
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD (CUI 3520024)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320,06 RON
Valoare atribuită
320,06 RON
Data publicării
27.05.2019 14:44
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320,06 RON

din 320,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.