Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ribon ceara ZEBRA 2300 110mm*74m, negru

Număr anunț
DA23137487
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina Buzau (CUI 4055742)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119 RON
Valoare atribuită
119,90 RON
Data publicării
27.05.2019 12:13
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,90 RON

din 119 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.