Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flashforge Dreamer 3D Printer.

Număr anunț
DA21549344
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI RO9311329)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
44512930-0 · Portscule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.156,27 RON
Valoare atribuită
5.156,27 RON
Data publicării
23.10.2018 17:55
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.156,27 RON

din 5.156,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.