Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ATELIER MOBIL ESENTIAL 3IN1 STST1-80151
- Număr anunț
- DA21544761
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44512930-0 · Portscule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,39 RON
- Valoare atribuită
- 187,39 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:21
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
187,39 RON
din 187,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro