Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS MAGENTA NR.933XL CN055AE ORIGINAL HP OFFICEJET 6100
- Număr anunț
- DA23130223
- Autoritate contractantă
- U.M. 0894 Bucuresti (CUI 24105500)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,44 RON
- Valoare atribuită
- 121,44 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 14:11
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,44 RON
din 121,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro