Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie supiere, oala sub presiune, tavi gastronom

Număr anunț
DA23143466
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
GREEN TRAIL SRL (CUI RO28074610)
Cod CPV
39221220-5 · Vase (mancare) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.090 RON
Valoare atribuită
12.090 RON
Data publicării
28.05.2019 07:57
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.090 RON

din 12.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.