Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sirena electronica 600W extensibila 1200W internet, GSM, radio, circ telef

Număr anunț
DA23142663
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
MEHRLICHT SRL (CUI RO28577336)
Cod CPV
38822000-3 · Sirene telecomandate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.800 RON
Valoare atribuită
58.800 RON
Data publicării
27.05.2019 15:52
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.800 RON

din 58.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.