Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de întreţinere şi reparare a autoutilitarelor N1

Număr anunț
DA23142349
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI RO22724373)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.897,05 RON
Valoare atribuită
8.897,05 RON
Data publicării
27.05.2019 15:31
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.897,05 RON

din 8.897,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.