- Număr anunț
- DA23136410
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
- Furnizor / câștigător
- PODTEC SRL (CUI 10256872)
- Cod CPV
- 34322200-2 · Frane cu disc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182,35 RON
- Valoare atribuită
- 182,35 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 11:33
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
182,35 RON
din 182,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro