Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de cantina

Număr anunț
DA23123254
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM SINMIHAIU ROMAN (CUI 29144772)
Furnizor / câștigător
RADOR LC SRL (CUI RO19278696)
Cod CPV
39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.827,73 RON
Valoare atribuită
3.827,73 RON
Data publicării
24.05.2019 09:38
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.827,73 RON

din 3.827,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.