Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea alchidica pentru lemn / metal interior / exterior 0.75 L -ALBA

Număr anunț
DA23149470
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
Cod CPV
44812210-0 · Vopsele de ulei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54,30 RON
Valoare atribuită
54,30 RON
Data publicării
28.05.2019 12:03
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54,30 RON

din 54,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.