Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Carti de Fizica in limba Engleza

Număr anunț
DA23147522
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.258,10 RON
Valoare atribuită
2.258,10 RON
Data publicării
28.05.2019 10:58
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.258,10 RON

din 2.258,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.