Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie manuale scolare pentru niv.I,II,III,IV

Număr anunț
DA23146259
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Sfanta Ecaterina (CUI 4364853)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
22112000-8 · Manuale scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.750 RON
Valoare atribuită
18.750 RON
Data publicării
28.05.2019 10:15
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.750 RON

din 18.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.