Ofertă acceptată Cumpărare directă

QUARTZ KIT 6 CREM 2 KG

Număr anunț
DA21547084
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44831300-7 · Chituri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,95 RON
Valoare atribuită
22,95 RON
Data publicării
23.10.2018 14:43
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,95 RON

din 22,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.