Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Politie Prahova
- Număr anunț
- DA21546239
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.029,50 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 14:14
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.029,50 RON
din 1.029,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro