Acasă · Licitații
· Pachete software pentru jocuri pe calculator, jocuri pentru copii si screen savere (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Componente PC
- Număr anunț
- DA21545121
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Dr. Florian Ulmeanu" Ulmeni (CUI 3695190)
- Furnizor / câștigător
- BONDAX SRL (CUI RO18162692)
- Cod CPV
- 48910000-0 · Pachete software pentru jocuri pe calculator, jocuri pentru copii si screen savere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340,42 RON
- Valoare atribuită
- 340,42 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:35
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
340,42 RON
din 340,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro