Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de construire teren de sport multifunctional

Număr anunț
DA23125585
Autoritate contractantă
COMUNA TUFENI (CUI 4655887)
Furnizor / câștigător
METROTON SRL (CUI RO8959218)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.559,40 RON
Valoare finală
150.559,40 RON
Data publicării
24.05.2019 11:03
Data finalizării
28.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.