Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului

Număr anunț
DA21544577
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr 3 "GHEORGHE LAZAR" BRASOV (CUI 29368893)
Furnizor / câștigător
DAKAD K.T. DESIGN SRL (CUI RO35284347)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
23.10.2018 13:15
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.