Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie colantare duster
- Număr anunț
- DA23144374
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CALARASI (CUI 3797115)
- Furnizor / câștigător
- FAVORIT SRL (CUI 1922386)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.606,73 RON
- Valoare atribuită
- 2.606,73 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 09:01
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.606,73 RON
din 2.606,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro