Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACI MENAJ NEGRI 35 LITRI ROLA X 50 BUCATI
- Număr anunț
- DA21881251
- Autoritate contractantă
- Centrul de Integrare prin Terapie Ocupationala pentru Persoane Adulte cu Handicap Tatarai (CUI 24931693)
- Furnizor / câștigător
- CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,60 RON
- Valoare atribuită
- 126,60 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 21:07
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,60 RON
din 126,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro